Riigilõivud

Makse saaja Rahandusministeerium
Viitenumber 10601008006990
SEB Pank EE891010220034796011
Swedbank EE932200221023778606
Danske Bank A/S Eesti Filiaal EE403300333416110002
Nordea Bank Finland PLC Eesti filiaal EE701700017001577198
Krediidipank EE674204278601694407

 

RIIGILÕIVUD

Toming Tasudes büroos või ettevõtte kontolt

Tasudes

MNT eTeeninduses

B-kategooria 92.00 86.00
B-kategooria kordus teooriaeksam 26.00 26.00
B-kategooria kordus sõidueksam 40.00 40.00
BC1-kategooria 118.00 112.00
A1-;A2-;A-;C1-;C-;CE- ja D-kategooria 78.00 72.00
A1-;A2-;A-;C1-;C-;CE- ja D-kategooria KORDUS teooria – või sõidueksami tasu 26.00 26.00
Ametikoolituse tunnistus (Veoautojuhi, bussijuhi -või taksojuhi kutsetunnistus) 33.00 26.00
Digitaalne sõidumeeriku kaart 50.00 40.00

 

Riigilõivu tasumise täpsustatud tingimused (juriidilise isiku poolt tasutav riigilõiv, info riigilõivust vabastatud isikute kohta jpm.) on toodud Maanteeameti kodulehel ning on leitavad SIIT.